دعوت به همکاری

سامانه نیازمندیهای شاهرود در دومین سال رسمی فعالیت خود با بهینه سازی و توسعه سامانه های خدمات شهری، زمینه ثبت نام آنلاین اصناف و مشاغل شهرستان را فراهم آورده است. طبق آمار موجود بیش از 4000 واحد صنفی در شهر شاهرود مشغول به فعالیت می باشند که طی برنامه، به تدریج، این تعداد در سایت سامانه ثبت نام خواهند نمود.
سامانه نیازمندیهای شاهرود در نظر دارد در خصوص ثبت نام اینترنتی اصناف و مشاغل شاهرود با کافی نت های سطح شهر همکاری نماید. چنانچه مایل به همکاری در این خصوص می باشید فرم زیر را تکمیل نمایید و در اولین فرصت جهت عقد قرارداد با شما تماس گرفته خواهد شد.


روش همکاری:

طبق برنامه ریزی انجام شده، سامانه نیازمندیهای شاهرود در خصوص عضویت اصناف در سامانه از طریق توزیع تراکت، ارسال پیامک و.... اطلاع رسانی خواهد نمود و از متقاضیان می خواهد تا جهت ثبت نام به کافی نت های طرف قرارداد مراجعه نمایند. هزینه ثبت نام اصناف بر روی تعرفه عضویت در سامانه اعمال شده است و بدین ترتیب کافی نت ها بدون دریافت کارمزد اقدام به ثبت نام اصناف می نمایند و شرکت به صورت هفتگی کارمزد ثبت نام هر عضو را به حساب مدیر کافی نت واریز می نماید.
به عنوان مثال فرض کنید دکوراسیون عرش به کافی نت مراجعه می کند و درخواست پنل a را می نماید. مسئول کافی نت می بایست طبق تعرفه همان مبلغ 90 هزار تومان را از مشتری بگیرد و به صورت آنلاین ثبت نام و پرداخت نماید و در نهایت مبلغ 5 هزار تومان بابت ثبت نام در دوره های مشخص شده به حساب مدیر کافی نت واریز می شود. حال اگر فرض کنیم مدیر دکوراسیون عرش خود می خواهد بدون مراجعه به کافی نت ثبت نام کند بازهم باید مبلغ 90 هزار تومان را بپردازد. همانطور که مشاهده می کنید با این مکانیسم اصناف بدلیل پرداخت هزینه یکسان در هر 2 روش بیشتر ترغیب می شوند تا این کار توسط کافی نت ها انجام گیرد.

شرایط همکاری:
*نصب بنر/پوستر ثبت نام مشاغل تهیه شده توسط سامانه بر روی شیشه/ دیوار کافی نت
*نصب استیکر نیازمندیهای شاهرود تهیه شده توسط سامانه بر روی شیشه کافی نت (هم از نمای داخل و هم از نمای بیرون)
*نصب برگه سایت نیازمندیهای شاهرود در داخل کافی نت (در محل دید کاربران)
*نصب تعرفه عضویت در سامانه در محل دید متقاضیان به هنگام ثبت نام برای هر کافی نت یک کد منحصربه فرد تعریف می گردد که متصدی کافی نت می بایست این کد را در قسمت توضیحات ماژول پرداخت وارد نماید.
*حق ثبت نام کافی نت ها به صورت هفتگی/ماهانه محاسبه و به حساب اعلام شده در قرارداد واریز می گردد.
*حق ثبت نام هر عضو برای کافی نت ها مبلغ 50 هزار ریال می باشد که این هزینه بر روی تعرفه عضویت اعمال شده است.
*متصدیان نباید مبلغ بیشتری بابت ثبت نام از مشتریان خود بگیرند و سامانه در قبال دریافت هزینه بیشتر هیچگونه مسئولیتی عهده دار نمی باشد.